7

  • SZAFY AKTOWE:

Szafy aktowe wyposażone są w przestawne półki, zamek kluczowy z klamką obrotową. W naszej szafie są również szafy, które wyposażone są dodatkowo w wewnętrzny skarbczyk. Szafy metalowe biurowe stanowią idealne rozwiązanie do przechowywania dokumentacji w zakładach pracy, archiwach, urzędach, szkołach, placówkach medycznych i innych pomieszczeniach biurowych. 

  • MEBLE SOCJALNE:

Gwarantują funkcjonalność oraz estetykę pomieszczeń socjalnych w zakładach pracy, szkołach salach sportowych, itp. Odpowiednie urządzenie tych pomieszczeń, uwzględniające najbardziej zróżnicowane wymogi i potrzeby zapewnia dobre samopoczucie, zwiększa motywację i podnosi standard w miejscu pracy i nauki. Wszystko to gwarantują oferowane przez nas metalowe meble do pomieszczeń socjalnych. 

  • SZAFY UBRANIOWE

Pozwalają w estetyczny i funkcjonalny sposób urządzić pomieszczenia socjalne dla pracowników. Różnorodny asortyment gwarantuje zrealizowanie nawet najbardziej zróżnicowanych potrzeb. 

  • SZAFY KARTOTEKOWE:

Przystosowane są do przechowywania dokumentów o rożnych formatach. Posiadają szuflady ze specjalnym ukształtowanym obrzeżem przystosowanym do zawieszania kartotek lub teczek zawieszkowych o znormalizowanych wymiarach. Szuflady zainstalowane są na teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie z zabezpieczeniem przed wypadaniem. Szafki zamykane są centralnym zamkiem bębnowym blokującym wszystkie szuflady.

 

nasza firma jest najlepsza!

Gwarantowana satysfakcja

najlepsze produkty bhp

szybka realizacja usług

OD PON – PT 8:00-16:00

UL. TREMBECKIEGO 11, 35-234 Rzeszów

e-mail: biuro@bhp-siwiec.pl

tel: 509 749 694 lub 692 767 529