7

tel: 509 749 694 / 692 767 529

e-mail: biuro@bhp-siwiec.pl

 

usługi

Chcemy przedstawić Państwu regały jezdne, które są doskonałym sposobem oraz najbardziej ekonomiczne wykorzystują wnętrza przeznaczone do bezpiecznego przechowy­wania wszelkiego rodzaju dokumentów. Możliwość przemieszczania ich sprawia, że maksymalnie wykorzystujemy powierzchnię magazynową i zajmowaną przez nie przestrzeń, pozostawiając jedno – w danej chwili potrzebne – przejście między nimi. W efekcie, stosując takie rozwiązanie, wykorzystujemy aż 85% miejsca, przeznaczonego na archiwum. Do niewątpliwych zalet tego systemu należy szybki dostęp do składowanych materiałów i wysoki komfort obsługi, którą zawdzięczamy specjalnemu, funkcjonalnemu torowisku nawierzchniowemu, wpuszczanemu w posadzkę lub z podłogą wrównawczą oraz odpowiednio dobranemu przełożeniu, które pozwala łatwo przesuwać każdy moduł. Ponadto regały jezdne do archiwum są w pełni bezpieczne, posiadają ochronę przed przypadkowym przesuwem, a także blokadę, zapewniającą zamkniecie całego ciągu. Poszczególne parametry są ustalane indywidualnie i zależą od preferencji każdego zamawiającego.

Regały jezdne możemy wykorzystać w wielu dziedzinach, nie tylko do przechowywania dokumentów czy książek ale również możemy je wykorzystać do składowania np.:

  • zbiory muzealne: obrazy, gobeliny, ceramika, inne eksponaty,
  • szatnia i sklep: skrzynki, odzież, torby, pudełka z butami,
  • media: taśmy, płyty CD , płyty DVD,
  • akcesoria medyczne: opakowania z lekarstwami, próbki, aparatura medyczna,
  • części samochodowe: koła felgi, części zamienne
  • narzędzia: elektronarzędzia i inne.

Zarówno regały jezdne jak i stacjonarne można łatwo wyposażyć w różnorodne rozwiązania dodatkowe umożliwiające przechowywanie szerokiego zakresu przedmiotów tj. ograniczniki przesuwu, przekładki, pulpity wysuwane itp. Wymienione akcesoria dodatkowe ułatwiają również pracę z określonym rodzajem składanych materiałów.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom dopasujemy odpowiedni dla Państwa system przechowywania wraz z doborem odpowiednich akcesoriów dodatkowych gwarantujących bezpieczeństwo przechowywania zbiorów.

W naszej ofercie dostępne są również niezwykle funkcjonalne,solidne i wytrzymałe meble metalowe. Znajdą Państwo wśród nich szafy biurowe aktowe, szafy odzieżowe, szkolne, na mapy, kartotekowe, regały biblioteczne, a także biurka i kontenerki czy stoły warsztatowe. Realizujemy również indywidualne zamówienia klientów. Solidność i odporność mechaniczna, estetyczny wygląd czy jakość zastosowanych materiałów to gwarancja wieloletniego użytkowania. Zebrane w tej kategorii propozycje sprawdzą się w biurach, przychodniach, szkołach i innych obiektach użytku publicznego. To najlepszy sposób przechowywania dużych ilości ważnych dokumentów, książek czy materiałów dydaktycznych. Odpowiednio urządzone pomieszczenie z pewnością podniesie standard miejsca pracy, a co najważniejsze zapewni dobre samopoczucie pracowników, właścicieli placówek oraz klientów i użytkowników danych obiektów.

 

Proponujemy również Państwu regały magazynowe o różnych parametrach dosto­sowane do składowanych przez Państwa materiałów. Możemy wykonać je na każdy wymiar jaki będzie Państwu potrzebny. Regały te dostosujemy do wymaganych przez Państwa obciążeń.

 

NAJPOPULARNIEJSZE:

  • SZAFY AKTOWE:

Szafy aktowe wyposażone są w przestawne półki, zamek kluczowy z klamką obrotową. W naszej szafie są również szafy, które wyposażone są dodatkowo w wewnętrzny skarbczyk. Szafy metalowe biurowe stanowią idealne rozwiązanie do przechowywania dokumentacji w zakładach pracy, archiwach, urzędach, szkołach, placówkach medycznych i innych pomieszczeniach biurowych. 

  • MEBLE SOCJALNE:

Gwarantują funkcjonalność oraz estetykę pomieszczeń socjalnych w zakładach pracy, szkołach salach sportowych, itp. Odpowiednie urządzenie tych pomieszczeń, uwzględniające najbardziej zróżnicowane wymogi i potrzeby zapewnia dobre samopoczucie, zwiększa motywację i podnosi standard w miejscu pracy i nauki. Wszystko to gwarantują oferowane przez nas metalowe meble do pomieszczeń socjalnych. 

  • SZAFY UBRANIOWE

Pozwalają w estetyczny i funkcjonalny sposób urządzić pomieszczenia socjalne dla pracowników. Różnorodny asortyment gwarantuje zrealizowanie nawet najbardziej zróżnicowanych potrzeb. 

  • SZAFY KARTOTEKOWE:

Przystosowane są do przechowywania dokumentów o rożnych formatach. Posiadają szuflady ze specjalnym ukształtowanym obrzeżem przystosowanym do zawieszania kartotek lub teczek zawieszkowych o znormalizowanych wymiarach. Szuflady zainstalowane są na teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie z zabezpieczeniem przed wypadaniem. Szafki zamykane są centralnym zamkiem bębnowym blokującym wszystkie szuflady.

 

nasza firma jest najlepsza!

Gwarantowana satysfakcja

najlepsze produkty bhp

szybka realizacja usług

OD PON – PT 8:00-16:00

UL. TREMBECKIEGO 11, 35-234 Rzeszów

e-mail: biuro@bhp-siwiec.pl

tel: 509 749 694 lub 692 767 529